Logistika a spedice včetně celního řízení – dáváme obchod do pohybu.

S námi dostanete zboží tam, kam potřebujete. Splňujeme nejpřísnější podmínky pro přepravu a díky síti partnerů máme zastupitelnost, takže se nás nedotknou ani výpadky dodavatelů. Zařídíme vše včetně spedice, která se postará i o celní řízení, takže se vyhnete prodlevám.

Logistické služby

Zajišťujeme celní řízení pro dovoz i vývoz – stres a byrokracie, které jsou s nimi často spojené, se vás nedotknou, a naši interní specialisté vám sníží náklady.

Zodpovíme vaše dotazy

Spediční služby

Kromě logistiky a přepravy chemikálií zařídíme spediční službu pro B2B. Nezáleží, zda chcete přepravit chemické komodity, nebo třeba potraviny či stavební materiál. Máme vlastní spediční službu, která vám ve všem vyhoví.

Nezalekneme se ani nadměrných rozměrů či speciálních kontejnerů. Nabízíme cisterny jednokomorové, vícekomorové, pogumované i silo cisterny, z hlediska typu přepravovaných komodit například chemické, potravinářské a další.

Zajistíme sklopné návěsy se zadní i boční vykládkou nebo také plachtové návěsy, a to FTL pro časově či obsahově citlivé zásilky a LTL pro sloučené zásilky, takže nemusíte platit za celou plochu návěsu.

Samozřejmě, že se pohybujeme i po železnici, vodě i letecky, jakkoliv potřebujete.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.